Bestuur & Commissies

 

Bestuur:

 

Voorzitter

Bernard Padberg

Mail: voorzitter@tcboshoven.nl
Tel.:  06-11244379

 

Penningmeester

John Geelen

Mail: penningmeester@tcboshoven.nl
Tel.:
06-46445806

 

Secretariaat

Jantine Zwart

Mail: secretariaat@tcboshoven.nl
Tel.: 06-24897353

Alg. bestuurslid TC senioren

Nog te bepalen
Mail:
Tel.:  

 

Alg. bestuurslid JC junioren

Hans van Eijk

Mail: hans@van-eijk.info
Tel.:  06-41180790

 

Alg. bestuurslid Paviljoencommissie

Monique Polman

Mail: monique_polman@yahoo.com
Tel.:  06-20678762

 

Alg. bestuurslid Ledenadministratie

Burghard Grabert

Mail: ledenadministratie@tcboshoven.nl
Tel.:  06-19640707

 Commissies:

Paviljoencommissie
Monique Polman (Contactpersoon)

Burghard Grabert
Esther Jongeneelen
Erik Jongeneelen
Nico van Kempen
Mail: PC@tcboshoven.nl
Tel.: 06-20678762  
Technische commissie
Fredy van de Werken
Karin Aquina
Thijs Scheepers
Lee van Greevenbroek
Ruud Pleunis
Mail: TC@tcboshoven.nl
Tel.: 06-  
Jeugdcommissie
Hans van Eijk (Contactpersoon)

André Engelman
Luc van de Werken
Jeannoux van Winkel
Mail: hans@van-eijk.info
Tel.: 06-41180790  
Padelcommissie
Ruud van Cuijk

Mark Daems
Mail: padel@tcboshoven.nl
Tel.:  06-52677470
Tel.:  06-41012126
Commissie Baanonderhoud
Peter van der Steen (Contactpersoon)

Pierre van Beerendonk
Peter Jacobs
Norbert van Norden
Jan Stultjens
Jac Verscheijden
Bert Vleeshouwers
Freek Winter
Werner Von Scheibler
Mail: pfvandersteen@home.nl
Tel.: 0495-542362  

 

 

Sponsoring
Mark Daems
Mail: sponsor@tcboshoven.nl
Tel.: 06-41012126
Ledenadministratie
Burghard Grabert
Mail: ledenadministratie@tcboshoven.nl
Tel.:  06-19640707
Website TC Boshoven
Jo Demarteau (Contactpersoon)

Wilma Clement
Ruud van Cuijk
Mail: webmaster@tcboshoven.nl
Tel.:  06-13604484